fbpx

YouTube 4000 Saat İzlenme Hizmeti

_

YouTube 4000 saat izlenme satın al, YouTube kanalınızın para kazanma özelliğini pratik ve etkili yöntem ile kısa sürede açarak YouTube işbirliğine dahil olabilir kanalınız üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube‘un reklam ortaklığı için getirmiş olduğu 4000 saat sınırını kolaylıkla aşmak ister misiniz? Hemen izlenme süresi satın al hizmetimizden yararlanarak 4000 saat derdine son verebilirsiniz!

Youtube izlenme süresi, izlenme, beğeni, abone, sosyal paylaşım gibi hizmetler kanal ve videolardaki etkileşimi arttırarak Youtube algoritmasının videnuzu ve kanalınızı üst sıralara taşımasına yardımcı olur, bu sayede rakiplerinize oranla çok daha hızlı bir şekilde büyüyebilirsiniz!

İzlenme süresinde kullanılan izlenmeler normalde 24 – 72 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ama bazı durumlarda YouTube bu işlem karşılığında kanalı kapatabiliyor. Güvenlik amacıyla bu işlem 1 haftaya yayılmıştır.

Hizmetimizde 4000 Saat Garantidir.

24 Saat İçerisinde Başlar.

Satın almakta olduğunuz süreler gerçek ve aktif hesaplardan gelen saatlerdir. Kesinlikle bot hesaplar kullanılmamaktadır.

Satın aldıktan sonra gelen izlenmeler silinebilir ya da düşebilir, %20’nin üzerindeki düşüşler 30 gün boyunca telafi garantilidir.

Bize sorun


    ×