fbpx

Arama Motoru Optimizasyonu

 

_

TUVENAN MEDIA İLE

KURUMSAL SEO ÇÖZÜMLERİ

_

Arama sonuçlarında uzun vadeli kalıcı sonuçlar elde etmek için doğal arama motoru optimizasyonu çalışmaları sunuyoruz. Güncel SEO strajilerimizle geri dönüşüm oranı yüksek kazandıran çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bütün SEO çalışmalarımızın tamamında yükselme garantisi veriyoruz.

TUVENAN MEDIA İLE KURUMSAL SEO ÇÖZÜMLERİ

UZMANLIKLARIMIZ

İleri Düzey SEO Danışmanlığı

İleri düzey SEO uzmanlarıyla hedef kitlenizi yakalayacak SEO çalışmalarını gerçekleştirelim.

İçerik Üretimi ve Optimizasyonu

Bütün dünya dillerinde üstün kaliteli içerik üretimi deneyimlerimizden yararlanın.

Anahtar Kelimeler ve Pazar Araştırması

Doğru anahtar kelimelerle SEO çalışmalarından maksimum düzeyde yararlanın.

Doğal Link Oluşturma ve Tanıtım

Organik backlink çalışmalarıyla arama sonuçlarında kalıcı olarak yükselin.

SEO

“Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinen SEO, İngilizcede “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltılmış halidir. En basit haliyle, web sitelerinin arama motorlarında organik olarak yüksek sıralamalar elde edebilmesi ve içeriklerin belirli optimizelerden geçirilerek hatasız bir şekilde sitelerde yer alması amacıyla uygulanan bir teknik olduğu söylenebilir.

Günümüzde genel olarak en çok kullanılan arama motoru Google olduğundan, arama motoru optimizasyonu kriterlerinin ölçümlenmesi de Google kontrolü altındadır. Ziyaretçilerin herhangi bir kelime/konu hakkında yaptıkları sorgulamaları belirli algoritmalardan geçirerek ilgili sonuçları bizlere sunan Google, bu sonuçların kaliteli ve kullanıcı yararına olmasını 1. Sıraya koyduğundan SEO uyumlu içerik oluşturulması da siteler için hayati önem taşımaktadır.

Arama motoru optimizasyonu konusunda kaliteli bir içeriğin oluşturulması, sadece içeriğin yazılma aşamasıyla ilgili değildir. Birbirini bütünleyici pek çok yan dalı bulunan bu teknikte; site içi optimizasyonları, sitenin temiz kodlarının olması, sitenin hızının yüksek olması, site dışı optimizasyonunun doğru yapılması, sitenin popülerliğini arttıracak içeriklerin özenle hazırlanması vb. süreçler de SEO tekniği çalışmalarının doğru uygulanabilmesi için çok önemli niteliklerdir.

Bize sorun


  SEO

  Profesyonel Seo Ekibimizle Hizmetinizdeyiz!

  SEO çalışmalarının bir ekip işi olduğu bilincinde hizmet veriyoruz.

  Amaç; iş planı yapmak, her işi kendi uzmanına devretmek, doğru analizleri uygulamak, hedefleri netleştirerek, pazarı ve rakipleri irdelemekten geçiyor. Plansız ve hedefsiz bir SEO danışmanlığı, bir süre sonra hakimiyeti kaybedilen aracı sürmeye devam etmeye benzeyecektir. İşte tam bu noktada; SEO algoritmalarına hakim, sektörü sürekli takip eden, hedefleri net bir ekip devreye giriyor.

  Peki, biz SEO sürecini nasıl takip ediyoruz?

  Öncelikle standartlaştırılmış paketler, şu anahtar kelimenin fiyatı şu kadar, bu kadar anahtar kelime seçerseniz, şu kadar SEO fiyatları ödersiniz mantığında bir çalışmamız olmadığını sizlere bildirmek isteriz. Çünkü, yeni doğmuş bir bebeği (internet sitenizi) büyüteceksek, ona özel ilgi göstermeli, onun karakterine (sektörüne ve rakiplerine) göre davranmalıyız.

  Sonuç olarak, web siteniz için özel planlama ve stratejiler üreterek, butik SEO hizmeti sunmayı tercih etmekte ve zaman ve para kaybınızı engellemektedir.

  Hedef: Google aramalarında en yukarda olmak!

  Tüm dijital pazarlama hizmetlerinin temelinde marka bilinirliği ve Google aramalarında en yukarda olmak yatar. İşte tam bu noktada işletmeniz ticari olarak büyümüş demektir. Biliyorsunuz, artık ticaret internet üzerinde dönmektedir ve birçok firma iş hacimlerinin, cirolarının artmasını Google’a borçludur. Doğal olarak, tüm çalışmaların çıkış noktası da doğru Anahtar Kelime analizinden geçer.

  ×