fbpx

Pazaryeri Yönetimi

 

_

Siz Yalnızca Kargolayın!

Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor, N11, Sanalpazar, Sahibinden, AliExpress gibi bir çok satış kanalında, uzman ekibimiz sizin için tüm işlemleri tecrübeleri ile gerçekleştirerek çok yüksek satış rakamlarına ulaşmanızı sağlayabilir. Siz arkanıza yaslanın. Uzman ekibimiz satış için çalışırken siz yalnızca ürünleri kargolayın!

Rakip Analizi

Ürün bazlı araştırma yaparak size en uygun fiyat seçeneklerini sunalım.

Ürün Analizi

En çok talep gören ürünleri doğru içerikleri pazaryerlerine ekler, bulunabilirliğini artırırız.

Pazar Yerlerinde Satış Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siz işinize odaklanın gerisini bize bırakın!

 

_
Uzman Ekibimiz İşletmenizi Sanal pazarlarda En Etkili Şekilde Temsil Ederken Siz Yalnızca Kargolayın!
Pazaryeri Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

_
Pazaryeri Belgeleri

Henüz açık pazar yeriniz yok mu? Mağaza açılış süreçleri sizi korkutmasın. Mağaza açılış için tüm süreçlerinizi yürütüyoruz.

Ürün Analizi

İşletmeniz ve ürünleriniz detaylı bir şekilde incelenir. Satış için gerekli tüm izinler alınırken ürünleriniz için satışa uygun olacak şekilde içerik planlamalarına başlanır.

Rakip Analizi

Tüm ürünlerinizin listesi ile sanal pazarlardaki rakipleriniz araştırılır. Daha sonra sizden gelen ürün fiyat listesi ile karşılaştırma yapılır. Her ürün için gider gelir sonrasında oluşabilecek en uygun fiyat ve kampanyalar sizlere sunulur.

Ürün ve Kategori Yönetimi

Ürünleriniz için uygun kategoriler oluşturulur. Ürün listesi her kategoriye uygun içeriklerle birlikte girilir. Ve ürünleriniz yayına hazır hale gelir.

Satış

Uygun kampanyalar ve indirimler ile satışa başlanır. Sisteme gelen her sipariş sizin önünüze düşer ve size yalnızca bu ürünleri kargolamak kalır.

×