fbpx

Kurumsal Web Tasarımı

 

_

Rakiplerinizinden sıyrılın!
İhtiyaçlarınıza özel web tasarım ile internetteki vitrininizi biz hazırlayalım.

Kurumsal Kimliğinizi Web Tasarımı ile Ön Plana Çıkartın

Her rengin farklı bir psikolojik anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Güzel bir web tasarım ve işinize uygun canlı renklerle hazırlanmış bir web sitesi ziyaretçilerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlar. Kurumsal kimliğinizi dijital dünyaya kaliteli web tasarımı ve web yazılımı hizmetiyle hayata geçirmenin vakti geldi. Yeni edineceğiniz müşterilerin gözünde web sitesi tasarımı ile fark yaratın.

Mobil Cihaz Uyumlu Tasarım

Günümüzde internet kullanıcılarının mobil cihaz kullanım oranı her geçen gün artmaktadır. Şuan sektörlere göre farklılık göstermekle birlikte %20’den başlayarak %90’a varan cep telefonları ile internet kullanm oranları bulunmaktadır. Web sitenizin mobil kullanıma hazır olması bu sebeple çok önemlidir. Kullanıcılar sitenizi kolay gezebilir ve size olan ilgisini yitirmezler.

Kontrol Edilebilir İçerik

Sitenizin tüm içeriklerini kontrol edebilmeniz çok önemlidir. Haber, galeri veya yeni ürün girişi yapabilmenizin dışında arayüzde değişiklikler gerçekleştirebilmeniz önemli bir kriterdir.

Ayrıca, dışa bağlılığınızı en aza indirerek uzun vadede sitenizin kullanımını mümkün kılacaktır. Aksi halde, içeriğini kontrol edemediğiniz web siteniz sizler için uzun ömürlü olmayacaktır.

Web tasarımı sadece estetik görünüm değil kullanım kolaylığı da sağlamalıdır

Web tasarımı en az yaptığınız işin kalitesi kadar önemlidir. Profesyonel bir görünüm size her zaman değer katar. Ancak her şey estetikle alakalı değildir. Fonksiyonellik ve kullanıcı deneyimiyle fark yaratın.


Tasarım gerçekten içi dolu bir kelimedir. Aslında tasarım hakkında konuşmuyoruz, sadece sistemlerin fonksiyonelliği hakkında konuşuyoruz. Tasarım sadece görünümle ilgili değil, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı ile alakalıdır.

Steve Jobs

Bize sorun


  Dijital Stratejinizi Oluşturun

  Tuvenan Media 360 derece hizmet veren bir web tasarım ve dijital reklam ajansıdır. Görünüşünüz ve bilinirliğiniz bizim için önemli. Dijital stratejinizi geliştirerek, sizi gereksiz harcamalardan kurtarıyor ve yeni nesil tekniklerle dönüşüm oranınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. Dijital ajans anlaşmasıyla firmanıza ait bir dijital pazarlama birimi oluşturabilirsiniz.

  E – Ticaret Web Sitesi Tasarımı

  E-ticaret sitesi, ürünlerin dijital ortamda sergilendiği ve alışverişin de aynı şekilde dijital ortamda gerçekleştiği web siteleridir. Vitrin örneğinde olduğu gibi e-ticaret sitelerinin düzeni ve web sitesi tasarımı kullanıcının iyi bir deneyim yaşamasına yönelik planlanmalı. İyi bir e-ticaret sitesi öncelikle arayanların istediğini kolaylıkla bulabileceği şekilde tasarlanmalı. Bu noktada projeyi yürüten web tasarım firması kullanımı kolay bir web tasarımı yapmalıdır.

  KONTROL PANELLİ SİTE

  Hem ziyaretçileriniz hem de arama motorları için web sitenizin içeriğinin vermiş olduğunuz hizmet alanında düzenli yenilenen ve kaliteli içerik girişlerine sahip olması çok önemlidir.

  Kurumsal haberler, galeri, ürün güncellemeleri, iletişim bilgilerinin değiştirilmesi gibi düzenlemeler için dışa bağımlılığı da azaltmak sebebiyle web sitenizin içerik kontrolünün elinizde olması gerekmektedir.

  Sahip olacağınız kontrol paneli ile, istediğiniz tüm değişiklikleri gerçekleştirmeniz mümkündür.

  SİZE ÖZEL TASARIM

  Hazır şablonlar ve paket sitelere mecbur değilsiniz!

  Hayal ettiğiniz web sitesine sahip olabilirsiniz. İnternette var olabilmenin en önemli kuralı, marka olabilmektir.

  Sizi en iyi anlatan içerik ve görsel kaliteye yatırım yapmanız, internetteki tek vitrininiz olan web sitenizle yeni müşteriler kazanmanızı mümkün kılacaktır.

  Rakiplerinizi inceler, müşteri kitlenize göre size özel tasarım ve altyapıyı sunarız.

  ×