fbpx

BİZ KİMİZ? HAKKIMIZDA

_

Tuvenan Media, grafik ve web tasarımından e-ticaret yönetimine, medya planlamadan SEO yönetimine, kurumsal kimlik tasarımlarından sosyal medya yönetimine kadar A’dan Z’ye hizmet veren İzmir’in ilk dijital iş geliştirme ajansıdır.

Tuvenan Media olarak; 12 yıldan fazla olan sektör tecrübemizle 100’den fazla firmaya hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. E-ticaret, dijital pazarlama ve tasarım odaklı çalışıyoruz. Önceliğimiz, danışmanlığını yaptığımız firmalara minimum bütçelerle maksimum kazanç sağlamak. Bunun için firmanıza özel stratejiler belirliyor, verileri en doğru şekilde yorumluyor ve bütçeyi bu doğrultuda yönlendiriyoruz.

Dijital pazarlama kanallarıyla satış yaparak cironuzu artırmanız ve rakiplerinizi geride bırakabilmeniz için; e-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlama yönetimi, operasyonel çözüm iyileştirmesi, SEO danışmanlığı, yazılım danışmanlığı ve marka konumlandırması gibi birçok alanda hizmetler sunuyoruz.

Danışmanlığını yaptığımız firmaların pazarlama hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarımızı doğru strateji, doğru bütçe ve maksimum kazanç kriterleriyle sürdürüyoruz.

Biz sevdiğimiz işi yapan başarılarından mutlu olan dinamik bir ekibiz. Sizi de ailemize bekleriz.

×