fbpx

Fotoğraf-Video Çekimi

 

_
Tuvenan Media’dan profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetleri alabilirsiniz. Uzman metin yazarlarımız size en uygun senaryoyu yazar, profesyonel ekibimiz tüm süreci yönetir ve size de sonuçları almak kalır

Reklam Çalışması Zorunluluktur

Ses getirmek, duyurmak, tanınmak, tercih edilmek amacını taşımasının yanı sıra prestij ve saygınlık için de yapılması elzem olan bir çalışmadır. Yani, PR çalışmaları yeni başlayan, orta ölçekli ya da büyük ölçekli olsun tüm firmaların piyasada kendini var edebilmesi için yapması zorunluluk olan bir çalışmadır. Bunun için ayrı bütçe ayırmalı ve bu konuda uzman kişilerden destek almanız gerekir. Elbette bu zorunluluk, bir iş alanı oluşturmuş, üniversitelerde çeşitli bölümlerde bu iş alanı konusunda uzman olacak bireyler yetiştirilmeye başlanmıştır.

Yıllarca bu konuda dirsek çürüten, akıl yürüten, sorgulayan ve bilgilenen kişilere başvurmak yerine amatör kişilerden yardım aldığınız ya da kendiniz bu işe soyunduğunuz zaman başarısızlık kaçınılmaz olacaktır. Sonuçta kaybettiğiniz itibarınızı geri kazanmak, eskisinden daha zor olacak ve şirketinizin kalitesi hakkında insanların en ufak fikri bile olmayacak. Bu yüzden mutlaka profesyonel, iş ahlakı tam ve uzman kadroya sahip şirketlerden yardım alın. Doğru şirketi bulduğunuz takdirde şirketinizle ilgili can alıcı noktalarda halka ulaşabilmeniz oldukça kolay.

PR Çalışmalarınız İçin Profesyonel Destek Alın

PR çalışması bir itibar yönetim biçimi olduğu için uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde itibar kaybına yol açacak sonuçlar doğurabilmektedir. Yani, reklamınızı doğru kişiler ile, uzman kişiler ile yapmadığınız takdirde korumaya ve arttırmaya çalıştığınız itibarınız aksine zayıflayabilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekir. Unutmayın, eğer itibarınız zayıflarsa her şey eskisinden daha zor olur. Tuvenan Media olarak; otel fotoğrafçılığı, kurumsal fotoğrafçılık gibi fotoğrafçılık konusunda ya da tanıtım filmi konusunda veya sosyal medya yönetimi, marka bilinirliğinin artması için danışmanlık hizmeti gibi konularda yıllardır tam isteğinize uygun hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 Fotoğraf ve Video Çekimlerinin Önemi

Teknoloji ile beraber sanat alanında da değişimler meydana gelmiştir. Fotoğraf makineleri ve kameralar ile görsel sanatlarda yeni bir sanat dalı ortaya çıkmıştır. Günümüzde herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraf ve videolar bir fotoğraf sanatçısı ya da kurgu konusunda uzman birinin ortaya çıkardığı görüntülerden çok farklıdır.

Fotoğraf ve video sanatı konusunda etkileyici işler ortaya çıkarabilmek için önce düşünsel anlamda yaratıcı fikirlere sahip olmak ve teknik açıdan gerekli ekipmanlara sahip olmak ve o ekipmanları nasıl kullanacağını kusursuz derecede bilmek gerekir.

İşte bu maddeler çerçevesinde çekilen ürünler ile günümüzde marka değerini yükseltmek oldukça kolaydır. Ancak hemen her gün yüzlerce yeni bir markanın ortaya çıktığını düşünürsek bu markalar arasından sıyrılmak için mutlaka farklı, vizyon ve misyonunuzu vurgulayan çalışmalar yapılmalıdır. Biz, profesyonel çalışma şeklimiz, yüksek iş ahlakımız, alanında uzman ekibimiz ve teknik açıdan son derece gelişmiş ekipmanlarımız ile Tuvenan Media olarak sürecin başından sonuna kadar her konuda size destek vermekteyiz.

Fotoğraf Çekimi

Herkesin bildiği gibi fotoğraf çekimi, her şeyden önce bir sanattır. Sanat ürünleri için en yoğun mesai düşünsel mesaidir. Fotoğrafın açısı, renk kombinasyonu, ışık biçimi, hikayesi, aktarmak istediği fikri, varsa modelin durumu ve buna benzer daha birçok şey fotoğrafçı tarafından düşünsel bir yolculuk sırasında meydana gelir. Bu mesai için özel bir eğitim almış olmak ve ekipmanların dilini bilmek gerekir. Bu yoğun düşünsel mesai sırasında uzun yılların kazandırdığı bilgiler ile doğru seçimler yapılmaktadır. Tüm bu bileşenler ile ortaya mükemmel bir iş çıkarmak ancak uzman ekip ve yüksek donanımlı ekipmanlar ile olur.

Biz Tuvenan Media olarak gerekli buna zamana kadar binin üzerinde yaptığımız çalışmalar ile tüm ekipmanlara sahip bir şekilde size kusursuz hizmet vermeye hazırız. Yaptığımız çalışmalar arasında aktüel fotoğraf çekimi ayrı bir yer tutmakla beraber özel bir alan olan yemek fotoğrafçılığı ya da menü fotoğraf çekimi gibi veya katalog çekimi gibi herhangi bir ürünün fotoğraf çekimi noktasında aklınıza gelebilecek her konuda fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Stüdyo, ışık ve diğer ekipmanlar dahil ürünlerin fotoğraf çekimi ile ilgili her türlü ekipman ihtiyacınız tarafımızdan profesyonelce karşılanmaktadır.

Video Çekimi – Tanıtım Filmi

Videolar için de Tuvenan Media sürecin başından sonuna kadar size hizmet verebiliyoruz. Gerekli yüksek donanımlı ekipmanlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımız ile markanın itibarını arttırmak, vizyon ve misyonunuzun toplum tarafından karşılık bulacak ölçüde tanınmasını sağlamak için tanıtım filmleri son derece önemlidir. Belediyelere, fabrikalara, otellere, inşaat şirketlerine ya da başka tanıtım filmi ihtiyacı olan şirketlere profesyonel ve markaya özel filmler hazırlıyoruz. Ayrıca kamu spotu çekimi, reklam filmi çekimi, drone çekimi vb. aktüel çekimleri ile talep gelmesi doğrultusunda canlı yayın araçları ile TV yayını imkanı sağlıyoruz. Gerek görüldüğü takdirde yurt dışından seslendirme sanatçıları ile çalışıyoruz. Sürecin başlangıç noktasından itibaren; hikaye, vurgulanmak istenen nokta, mekan gibi konularda müşterimizle fikir alışverişinde bulunarak sürecin sonuna kadar tüm noktalarda destek verebiliyoruz. Tanıtım filmlerinde fotoğraf kullanmıyoruz. Müşterilerimiz tanıtım filmlerini dilediği sosyal medya kanallarında yayınlayabiliriz.

Düğün Çekimi Kesinlikle Yapmıyoruz!

Düğün ya da sünnet gibi organizasyonların fotoğraf ve video çekimini kesinlikle yapmıyoruz. Onun yerine otel fotoğrafçılığı, kurumsal fotoğrafçılık yaygın olarak çalışma yaptığımız alanlar.

 Maliyet İçin Lütfen İletişime Geçin

Maliyet seslendirme sanatçısı, oyuncu, ekipmanın donanımı, uzunluğu, ekstra hareketli grafik olup olmayacağı gibi durumlara göre değişkenlik göstermektedir. İsteğiniz doğrultusunda fiyat değişmektedir. Fikir almak, bütçenize uygun bir planı beraber belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize sorun


    ×