E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

En İşlek Caddede, En Büyük Mağaza Sizin Olsun!

E-Ticaret, Sadece 1 Web Sitesi Değildir!

E-Ticaret için web sitesi yaptırdınız, ancak hayal ettiğiniz gibi satış yapamıyorsunuz. Muhtemelen konuya en başından eksik yaklaştınız. Çünkü elektronik ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak-cadde üzerinde açıldığı ile paralellik göstermektedir.

Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.

Çok Kanallı Satışı Asla Unutmayın

Hızla artan elektronik ticaret verilerinden pay alabilmeniz için doğru planlama ve kampanyalarla çalışmanız çok önemlidir. Bununla birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için hem web sitenize ziyaretçi çekmeli ve markalaşmalı, hem de sanal pazarlar üzerinde web sitenizdeki ürünleri sergilemelisiniz. Bu işlemleri yaparken, stok ve fiyat bilgilerini de hatasız güncelleştirmelisiniz. Hangi platformlardan aranırsa aransın, ürünleriniz bulunabilir olsun!

Güçlü Altyapı, Kusursuz İşleyiş

Tedarikçi entegrasyonları ve toplu ürün güncellemeleri hatasız, hızlı ve dinamik, Google optimizasyonu başarılı bir altyapı e-ticarete başlarken çok önemlidir. Sisteminizi kusursuz oluşturmak en önemli konudur. Ürünlerinizi girdikten, sitenizi yayına açtıktan sonra altyapı değiştirmek çok zor ve Google sonuçlarınız için çok tehlikelidir.

Bu yüzden, en baştan doğru kararı vermek ve projenize en uygun altyapıyı seçmek çok önemlidir.

Sık Sorulan E-ticaret Soruları

Siz işinize odaklanın gerisini bize bırakın!

×