fbpx

E-Ticaret Danışmanlığı

_

En İşlek Caddede, En Büyük Mağaza Sizin Olsun!

E-Ticaret, Sadece 1 Web Sitesi Değildir!

E-Ticaret için web sitesi yaptırdınız, ancak hayal ettiğiniz gibi satış yapamıyorsunuz. Muhtemelen konuya en başından eksik yaklaştınız. Çünkü elektronik ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak-cadde üzerinde açıldığı ile paralellik göstermektedir.

Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.

Çok Kanallı Satışı Asla Unutmayın

Hızla artan elektronik ticaret verilerinden pay alabilmeniz için doğru planlama ve kampanyalarla çalışmanız çok önemlidir. Bununla birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için hem web sitenize ziyaretçi çekmeli ve markalaşmalı, hem de sanal pazarlar üzerinde web sitenizdeki ürünleri sergilemelisiniz. Bu işlemleri yaparken, stok ve fiyat bilgilerini de hatasız güncelleştirmelisiniz. Hangi platformlardan aranırsa aransın, ürünleriniz bulunabilir olsun!

Güçlü Altyapı, Kusursuz İşleyiş

Tedarikçi entegrasyonları ve toplu ürün güncellemeleri hatasız, hızlı ve dinamik, Google optimizasyonu başarılı bir altyapı e-ticarete başlarken çok önemlidir. Sisteminizi kusursuz oluşturmak en önemli konudur. Ürünlerinizi girdikten, sitenizi yayına açtıktan sonra altyapı değiştirmek çok zor ve Google sonuçlarınız için çok tehlikelidir.

Bu yüzden, en baştan doğru kararı vermek ve projenize en uygun altyapıyı seçmek çok önemlidir.

Bize sorun


  Sık Sorulan E-ticaret Soruları

   

  _
  E-ticaret Nedir?

  Elektronik Ticaretin kısaltılmış hali olan e-ticaret masaüstü ve mobil cihazlar vasıtası ile çevrimiçi olarak internet ortamında tüm ürün ve hizmetlerin alım-satım işlemleri için yapılan genel ticari tanımlamadır.

  E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

  E-ticaret sitesi kurmanın sanıldığı kadar zor olmadığını söyleyebiliriz. Ancak e-ticaret yapabilmeniz için bir şirketinizin olması gerektiğini unutmamalısınız. Size özel tasarlayacağımız ya da seçeceğiniz hazır e-ticaret paketlerimizden size uygun olanı seçerek ürünlerinizi yükleyerek satışa başlayabilirsiniz. Üstelik sanal pos için banka banka gezmenize de gerek yok. E Ticaret sitelerimizde sanal pos özelliği hazır geliyor.

  E-ticaret Sitemi Muhasebe ve ERP Programları ile Entegre Edebilir Miyim?

  Evet. E-ticaret sitenizi; Nebim, logo, akınsoft, mikro gibi muhasebe ve ERP programları ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. E-ticaret muhasebe ve ERP entegrasyonu ile sorunsuz bir otomasyona sahip olarak; sipariş, stok ve fatura işlemlerindeki iş yükünüzü hafifleterek birçok avantaj elde edersiniz.

  E-Ticaret Paketlerinizde Yıllık Yenileme Ücretleri Var Mı?
  Seçeceğiniz E-Ticaret paketine göre değişiklik göstermektedir. Açık kaynak bir E-Ticaret sistemi seçtiğinizde herhangi bir yenileme ücreti ödemezsiniz. Ticimax, İdeasoft, T-Soft gibi E-icaret sistemlerinden birini tercih ettiğiniz yıllık yenileme ücreti ödemek zorundasınız. Yıllık yenileme ücretleri her pakete göre değişiklik göstermektedir.
  E-ticaret Sitemiz Mobil Uyumlu Olacak Mı?

  İstisnasız tüm E-Ticaret sitelerimiz %100 mobil uyumludur. E-ticaret paketlerimizin tüm tasarımları responsive yapıdadır. Mobil ya da masaüstü her cihazla uyumlu olacak şekilde kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

  E-ticaret Sitemizde Kampanyalar Yapabilir Miyiz?

  Hem de yüzlerce! E-ticaret sitenizde hali hazırda yaptığınız birçok kampanya modelini uygulayabilirsiniz. Altyapımızda 250’nin üzerinde farklı kurgularda bulunan kampanya modelleri ile satışlarınızı arttırabilir ve yüksek bir etki yaratabilirsiniz. Hediye çeki, saate özel kampanya, üyeye özel kampanya, ödeme sistemlerine veya kargoya özel kampanyalar bunlardan sadece birkaçı.

  E-ticaret Nasıl Yapılır?
  E-ticaret birçok bileşenin bir araya gelmesi ile oluşturulan online ticari işletmedir. Bu bileşenlerin başında; Şirket kurulumu, ürün/hizmet, e-ticaret altyapısı, ödeme sistemi, kargo altyapısı gelmektedir. E-ticaret altyapısı tüm bu bileşenlerin temelini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ürün/hizmet eklendikten sonra online ödeme yöntemi ile sipariş verilir, kargo altyapısı ile ürün alıcıya ulaştırılır.
  E-ticaret Sitemi Pazaryerleri ile Entegre Edebilir Miyim?

  E-ticaret sitenizi; Amazon, n11.com, hepsiburada, gittigidiyor ve trendyol gibi yerel ve global birçok pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz. Gelişmiş e-ticaret pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde; kategorilerinizi kolayca eşleyebilir, ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi tek panel üzerinden hızlıca aktarıp takip edebilirsiniz.

  E-ticaret Paket Fiyatlarınıza Tasarım Dahil Mi?

  Yüzlerce farklı renk ve konseptte hazırlanan tasarım şablonları e-ticaret paketlerimize ücretsiz olarak dahildir. Ancak paketlerin içerisinde yer alan tasarımlar dışında özelleştirilmiş bir tasarım talebiniz olursa bu ücrete tabidir. Bu noktada farklı sektörlere özel bir tasarım için teklifi alabilirsiniz.

  Dropshiping Yapabilir Miyim?

  E-ticaret altyapımız dropshiping yapmanız için oldukça uygundur. Tedarik zinciriniz aracılığı ile ürünlerinizin satışını kolayca yapabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir tedarik ağınız yoksa müşteri temsilcimizle görüştüğünüzde size özel XML tedarikçi listesi oluşturabiliriz.

  E-ticaret Paketleriniz SEO Uyumlu Mu?

  Gelişmiş SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) altyapımız %100 SEO uyumlu bir e-ticaret sitenizin olmasını sağlar. Güncel trendlere ve yeniliklere göre SEO altyapımız güncellenir. Ayrıca SEO optimizasyonuna dair birçok işlemi kolayca ve tek adımda e-ticaret sitenizde yapabilirsiniz. Arama motorlarında rakipsiz olmanız için gereken her şeyi tek yapıda sunuyoruz.

  Neden Bir E-ticaret Paketi Kullanmalıyım?

  Tek başınıza ne kadar geliştirebilirsiniz? Siz işinize odaklanın gerisini e-ticaret paketlerine bırakın. Binlerce müşterimizden kazandığımız tecrübe ile en iyi e-ticaret özelliklerini tek yapı altında sunuyoruz. Böylece hem zamandan ve hem de maliyetten tasarruf ederken, siz sadece işinize odaklanıyorsunuz.

  Siz işinize odaklanın gerisini bize bırakın!

   

  _
  ×